Ga naar de hoofdinhoud Ga naar de zoekopdracht Ga naar de hoofdnavigatie

Wij verkopen uitsluitend aan bedrijven, ondernemingen, scholen
We hebben bedrijfsvakantie van 24.12.25 tot 06.01.26!

Sensor LED-display met schakelfuncties NOM13

Productinformatie "Sensor LED-display met schakelfuncties NOM13"

Dit display is ontworpen om sensoren uit te breiden met zowel een uitleesoptie als een drukschakelaar.
Aan de ingangszijde wordt het display eenvoudigweg op de sensor aangesloten. Aan de uitgaande zijde is er een DIN 43650A uitgang.
Omdat het een LED-display is, kan het gemakkelijk worden afgelezen in het donker.
Het display kan eenvoudig in het veld worden geconfigureerd met twee knoppen.
Het display heeft twee npn uitgangen met een maximaal vermogen van 100 mA. Deze kunnen vrij worden ingesteld als onderbreking of het maken van contacten, instelpunt en gewenste hysteresis.

Door de lage spanningsval kan de normale voeding van de sensor worden gebruikt. Een extra stroomvoorziening is dus niet mogelijk.
Houd er rekening mee dat de toewijzing van de uitvoerzijde anders is dan de typische toewijzingen, zie datasheet
Het display moet door de klant worden geconfigureerd.

Elektrische aansluiting: DIN 43650A
Productgalerij overslaan

Accessoires

Drucksensor PT2 mit DIN43650A Anschluss
Druksensor PT2 - DIN 43650A

Deze sensor is ontwikkeld voor economische drukmetingen. Naast de gebruikelijke sensortoepassingen, zoals feedback voor regelsystemen of continue bewaking, kan deze sensor ook drukschakelaars vervangen vanwege de lage kosten. Dankzij de hoge kwaliteit van de gebruikte materialen kan de sensor worden gebruikt voor de bewaking van een groot aantal media. Tot 80°C wordt de sensor temperatuurgecompenseerd om de kwaliteit van de resultaten te verhogen.Andere opties zijn beschikbaar als speciale bestelling, verschillende uitgangssignalen met lagere spanningen voor single board computers en verschillende drukken. Je vindt deze sensor met andere elektrische connectoren onder het tabblad vergelijkbare producten.Deze druksensor is standaard voorzien van een DIN 43650 A aansluiting. Een andere aanduiding voor de aansluiting is DIN EN 175301-803.Inbegrepen: Sensor, connector met pakking

Normale prijs: Van € 64,58